ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TUBİTAK Projeleri Semineri
![TUBİTAK Projeleri Semineri](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_27120553_tubitak_logo.jpg)
Tüm Okullarımızın Dikkatine;
04.11.2015 tarihinde 15.00-17.00 saatleri arasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılacak olan TÜBİTAK Projeleri Seminerine Eğitim-Öğretimin aksatılmaması için Fen Bilgisi, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Bilişim Tek. branşlarından zümre başkanları ve birer aday öğretmen katılması gerekmektedir. Önemle duyurulur