ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEOG Sınavında Başarı Gösteren Öğrencilerimize Hediyelerimiz
![TEOG Sınavında Başarı Gösteren Öğrencilerimize Hediyelerimiz](/meb_iys_dosyalar/2017_03/06112846_IMG_4656.jpg)
2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem Ortak Sınavlarda(TEOG) İlçe Birincilerimiz TOKİ Şehit Jandarma Komando Er Adnan Yaslı Ortaokulu öğrencileri Esma Betül EKİNCİ - Yusuf GEZEN´e İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´müz tarafından Bisiklet ve Tablet hediye edilmiştir. Öğrencilerimize hediyelerini Şube Müdürümüz Osman ARPAG ve Hamza ÇELENK takdim etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Fotograflar