ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞANLIURFA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ HALİL EREN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

ŞANLIURFA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ HALİL EREN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze gelerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Milli Eğitim camiası ile spor camiasının ayrılmaz bir bütün olduğunu söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir, öğrencilerin erken yaşta spora yönlendirilmesi, yetenekli öğrencilerin beden eğitimi ve spor alanında keşfedilmesi için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte yapacakları projeleri önemsediklerini belirterek, 'öğrencilerin sağlam kafa sağlam vücutta bulunur ' düsturu ile topluma daha faydalı olacağına inandıklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir, bu nazik davranışından dolayı Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren'e teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.

04-11-2020

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.