ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İçerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini misafir eden rahmet, merhamet ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif'i nihayete erdirip bayram gününe kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bilindiği üzere dini bayramlar, birlik ve beraberlik duygusu içerisinde birbirimizle kenetlendiğimiz, toplumun her kesiminde hoşgörü ve sevginin hâkim olduğu müstesna günlerdir. 

Yüce dinimizin de gereği olarak bayram günlerinin coşkusunu en güzel şekilde yaşamalı, çocuk ve yaşlılarımız başta olmak üzere ulaşabildiğimiz her insanın gönlünde güzel bir iz bırakmalıyız. Bayram günleri vesilesi ile kalpleri karartan küskünlüklere son vermeli, kin ve nefret duygularını hayatımızdan çıkarmanın gayreti içerisinde olmalıyız.

Rabbimizin bizlere hediyesi olan bu özel günlerde, çevremizdeki yoksul, kimsesiz ve yetimlere kucak açmalı, onların da en güzel şekilde bayram yaşamalarına katkı sunmalıyız.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, dünyanın farklı coğrafyalarında işgal ve zulüm altında Ramazan Bayramına giren tüm kardeşlerimiz ile sağlık çalışanlarımız, askerlerimiz ve polislerimiz başta olmak üzere eğitim camiamızın her bir ferdinin, aziz milletimizin ve tüm âlem-i İslam'ın Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

                                                                                                                                                                                       Ahmet DEMİR 

                                                                                                                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.