ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"20" OKULUMUZ BEYAZ BAYRAK ALDI.

Beyaz Bayrak almaya hak kazanan okullarımızın başta müdürleri olmak üzere tüm yönetici, öğretmen, personel ve öğrencilerini kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum.   Ahmet DEMİR İlçe Milli Eğitim Müdürü 
"20" OKULUMUZ BEYAZ BAYRAK ALDI.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen proje çerçevesinde, okulların temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak değerlendirildiği "Beyaz Bayrak" denetimleri sonuçlanmıştır. İlçemizden ikinci dönem 48 okul başvuru yapmış ve bunlardan 20 okulumuz "Beyaz Bayrak" almaya hak kazanmıştır.

Beyaz Bayrak almaya hak kazanan okullarımızın başta müdürleri olmak üzere tüm yönetici, öğretmen, personel ve öğrencilerini kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Beyaz Bayrak için başvuru yapıp fakat çeşitli nedenlerle yeterli puanı alamayan okullarımızın çalışma şevklerinin kırılmadan önümüzdeki dönemde yapılacak olan değerlendirmede gerekli kriterleri sağlayarak Beyaz Bayrağı alacaklarına inanıyorum.

Okullarımızın daha sağlıklı ve nitelikli birer eğitim ortamı olması için çaba ve gayret gösteren siz değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

 

Ahmet DEMİR

İlçe Milli Eğitim Müdürü 

05-06-2017

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.