ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİMİZİN SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİMİZİN SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

   Yeni yerine taşınan Rehberlik Araştırma Merkezimiz Özel Eğitim ve Rrehberlik alanında Rehber öğretmen, Özel Eğitim öğretmenleri ve velilere yönelik seminerlere devam ediyor.

   Özel eğitim gereksinimi duyulan öğrencilere yönelik yapılan seminer Eyyübiye Rehberlik ve Araştıma Merkezi Özel Eğitim Değerlendirme Kurulu Başkanı Efe Murat ERBAŞ tarafından sunuldu.

    Açılış konuşması İlçemizde Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerine bakan  Şube Müdürümüz Hamza ÇELENK tarafından yapıldı.  

    Şube Müdürümüz konuşmalarında ziyaret ettiği okullarda Özel Eğitim Öğretmenleri ve Rehber öğretmenlerin çalışmalarından  gördükleri hakkında izlenimlerini ve yapılması gerekenleri belirtikten sonra öğretmenleri takdir ettiğini söyledi.

    Eyyübiye İlçesinde görev yapan rehberlik ve özel eğitim öğretmenlerine yönelik  ‘’Özel Eğitim Hizmetleri ve İşbirliği’’ konulu eğitim seminerinde Efe Murat ERBAŞ ilgili mevzuat, yapılması gerekenler, insani sorumluluğumuz ve özel eğitim alanında ilçemizin durumunu belirti. GAP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda ilk aşaması alanın içinde olan öğretmenlere verilen seminerin ikinci aşaması özel eğitim gereksinimi duyan öğrencilerin velilerine verilecek. 

 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.