ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Sporları Satranç Türkiye 5.si Halilurrahman Ortaokulu
2016-2017 Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği müsabakalarında farklı illerden gelen zorlu rakiplerle mücadele eden İlçemiz Halilurrahman Ortaokulu Türkiye 5.si olarak İlçemizin ve İlimizin gurur kaynağı olmuştur.![Okul Sporları Satranç Türkiye 5.si Halilurrahman Ortaokulu](/meb_iys_dosyalar/2017_05/09074850_haber_manYet.jpg)
İlçemiz Halilurrahman Ortaokulu Fatma ALTUN, Sümeyra ERTAŞ, Zahide TAŞ ve Remziye TAŞ adlı öğrencileriyle katıldıkları 3-6 Mayıs tarihlerinde Nevşehir Avanosta düzenlenen 2016-2017 Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği müsabakalarında büyük bir mücadele gösterip Türkiye 5.si olarak İlçemizin ve İlimizin gurur kaynağı olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder emeği geçen bütün Halilurrahman Ailesine teşekkür ederiz.