Öğrencilerimize FLO'dan Hediye
![Öğrencilerimize FLO'dan Hediye](/meb_iys_dosyalar/2021_06/22190137_IMG_5338.jpg)
FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından eğitime destek olma adına ilçemiz Eyyübiye İlk/Ortaokulu öğrencilerine ayakkabı hediye edildi.
Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir ile birlikte Eyyübiye İlk/Ortaokulunu ziyaret eden firma temsilcileri okulda öğrenim gören tüm öğrencilere ayakkabı hediye ederek içleri ısıtan, hediye alan çocuk mutluluğunun yaşanmasına vesile oldular.
Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir, yaşanan salgın nedeniyle çocuklarımızın okullarından uzak kaldığı, ülke olarak birlikteliğe ve morale ihtiyaç duyulan bir ortamda İstanbul'dan gelerek hediyeleri ile Eyyübiyeli minik yüreklere tebessüm ettiren FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. yetkililerine teşekkür etti.