ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET DEMİR'İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET DEMİR'İN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

 

 

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Meslektaşlarım ve Değerli Velilerimiz, 

 

Dünyayı etkisi altına alan salgın sebebiyle eğitim ve öğretim hayatımız maalesef alışık olmadığımız bir süreçten geçti. Okullarımızda çocuklarımızın güzel yüzlerini, neşeli koşuşturmalarını ve öğrenme heyecanlarını yakından görmeyi ve bizzat yaşamayı, okullarımızda yapılan yüz yüze eğitim ve öğretimi hepimiz çok özledik.

2021-2022 eğitim öğretim yılı için eğitime gönül veren herkesle beraber tarifi imkansız bir heyecanın içindeyiz. Uzun ve zorunlu bir aradan sonra okullarımız tüm kademelerde haftanın beş günü tam zamanlı olarak eğitim verecek. Bunun için bütün hazırlıklarımız tamam.  Öğrencilerimize bilgi ve emekleriyle ışık, davranışlarıyla örnek olan öğretmenlerimiz, öğretmenlerimize deneyimleriyle liderlik eden yöneticilerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızla yeni eğitim öğretim yılına hazırız. Her zaman olduğu gibi başta salgın tedbirleri olmak üzere sağlığı önceleyerek okullarımızda eğitim öğretimi gerçekleştireceğiz.

Sevgi, umut ve işimizi en iyi şekilde yapma gayreti tüm eğitim öğretim yılı boyunca kılavuzumuz olacak. Ülkemizin büyük hedeflerine ulaşma yolunda omzumuzdaki büyük sorumluluk, azim ve kararlılığımızı pekiştirecek. Bizlere duyulan güven, verilen destek en büyük güç kaynağımız olacak. Bu konuda özellikle velilerimizden ricam bize güvenmeleri ve evlatlarını gönül rahatlığıyla öğretmenlerine  emanet etmeleridir. Onları hep birlikte çalışarak, birbirimize güvenerek en iyi ve güzel şekilde yetiştireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim ve öğretim yılının  öğrencilerimiz, geleceğimizi güven içinde emanet ettiğimiz  kıymetli öğretmenlerimiz, velilerimiz ve bütün eğitim camiamız için sağlık ve başarı ile geçmesini diliyorum.

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.