ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Ayışığım Derneği Kütüphane Açılışına katıldı
![Müdürümüz Ayışığım Derneği Kütüphane Açılışına katıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_31165758_img_4640.jpg)
Çocuklara kitap okuma alışkanlığı ve zevkinin geliştirilmesi,kitap sevgisinin arttırılması amacıyla İlçemiz Direkli İlkokulu´na Ayışığım Derneği´nin katkılarıyla Kütüphane Açılışı yapılmıştır. Kütüphanemizin açılışını Müdürümüz Ahmet DEMİR gerçekleştirmiştir. Kütüphane oluşturulmasına katkıda bulunan Ayışığım Derneği´ne ve ev sahipliği yapan Direkli İlkokulu yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.