ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mevlid Kandili Kutlama Programı
![Mevlid Kandili Kutlama Programı](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_22163733_img_2079.jpg)
Şehit Nusret İmam Hatip Ortaokulu´nda Mevlid Kandili Kutlama Programı düzenlenmiştir. Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dini Musikisi bölümünden Doç. Dr. Hüseyin AKPINAR Mevlid Kandili ile ilgili sohbeti ve Ney dinletisi ile kutlamaya katılmıştır.
Programdan Kareler
![]() |
|
Bu güzel kutlama programı için Okul Müdürümüz İsmail ÇELİK ve Değerli Öğretmenlerine İlçemiz olarak teşekkür eder, çalışmalarının devamını dileriz.