ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEHMET AKİF İNAN İLKOKULU´NDA "OKUMA BAYRAMI"

Mehmet Akif İnan İlkokulu´nda 1. Sınıfa devam eden 680 Öğrenci okuma yazmaya geçitkleri için okul müdürlüğü ve öğretmenler tarafından "OKUMA BAYRAMI" kapsamında İlçe Milli eğitim Şube Müdürleri ve Velilerin yoğun katılımıyla şenlik düzenledi. Öğrenciler okuma yazmaya geçmelerini eğlenerek kutladı. Öğrenciler, Veliler ve okul arasındaki ilişkinin sağlamlığının ve sıcaklığının arttırılması , öğrencilerin özgüvenin artarak okul ortamında ayaklarının yere daha sağlam basmasının hedeflendiği şenlik coşkuyla kutlandı. Emeği Geçen tüm okul idaresini ve Öğretmenlerini Tebrik ederiz.
MEHMET AKİF İNAN İLKOKULU´NDA "OKUMA BAYRAMI"

Mehmet Akif İnan İlkokulu´nda 1. Sınıfa devam eden 680 Öğrenci okuma yazmaya geçitkleri için okul müdürlüğü ve öğretmenler tarafından "OKUMA BAYRAMI" kapsamında İlçe Milli eğitim Şube Müdürleri ve Velilerin yoğun katılımıyla şenlik düzenledi. Öğrenciler okuma yazmaya geçmelerini eğlenerek kutladı. Öğrenciler, Veliler ve okul arasındaki ilişkinin sağlamlığının ve sıcaklığının arttırılması , öğrencilerin özgüvenin artarak okul ortamında ayaklarının yere daha sağlam basmasının hedeflendiği şenlik coşkuyla kutlandı.

Emeği Geçen tüm okul idaresini ve Öğretmenlerini Tebrik ederiz.

 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.