ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maçta dostluk ve centilmenlik kazandı.

Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında Müdürlüğümüz ile Eyyübiye İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında futbol maçı oynandı. Maçta dostluk ve centilmenlik kazandı.
Maçta dostluk ve centilmenlik kazandı.

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. yıl dönümünü etkinlikleri çerçevesinde Müdürlüğümüz ve Eyyübiye İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında halı saha maçı yapıldı.

Polis Haftası Etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen dostluk maçında Müdürlüğümüz adına İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Canbek, Şube Müdürleri Osman Arpag ve Ahmet Karakuş, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necati Taş ve Müdürlüğümüz personelleri top koşturdu.   Renkli görüntülere sahne olan ve çekişmeli geçen maçı 9-6’lık skorla Müdürlüğümüz kazandı.

Centilmence geçen maçın ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir, Polis Haftası vesilesi ile gerçekleştirilen bu maçın dayanışma, birlik ve berberlik duygusunun gelişmesini sağlamak amacıyla düzenlendiğini söyleyerek maçta dostluk ve centilmenliğin kazandığını belirtti.

20-04-2018

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.