ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurs Talep Onay Formu

Kurs Talep Onay Formu

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURS MERKEZLERİNİN DİKKATİNE

          MEB Ölçme ve Değerlendirme Genel Müdürlüğünün 02.10.2015 tarihli e-postasında “Destekleme ve Yetiştirme Kursların Ekim ayının ilk haftasında açılması, kursiyer ve öğrencilerin e-kurs modülüne zamanında işlenmesi esastır. Ancak Kursiyerlerin e-kurs modülüne zamanında işlenmesinin mümkün olamayacağı gibi bir durum oluşması durumunda, okul/kurum müdürlükleri kursları zamanında başlatmak için gerekli planlama, program, sınıf oluşturma işlemlerini evrak üzerinde yaparak, kursların açılması için gerekli olurları alıp kursları başlatmakla yükümlüdürler. Bu durumda öğrenci girişleri, sınıf oluşturma vb. işlemler Ekim (2015) ayının ikinci haftasına kadar okul/kurum müdürlüklerince yapılabilecektir.” denilmektedir.

             Bu nedenle ekte gönderilen KURS ONAY TALEP FORMU’nun ilçemizdeki tüm kurs merkezleri tarafından doldurularak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Onaylanması gerekmektedir.

 

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

1-     Kurstan sorumlu Müdür Yardımcısı listenin en üst satırına yazılacaktır.

2-     Onay talep formun eksiksiz doldurularak ivedi olarak Onay için gönderilmesi

3-     Hafta içi başlayacak kurların en geç 05/10/2015 tarihine kadar başlatılması

4-     Hafta sonu başlayacak kurların en geç 10/10/2015 tarihine kadar başlatılması

5-     Ekte gönderilecek ders programında kursun zaman dilimi (hafta içi hafta sonu) kursun başlangıç ve bitiş saatleri belirtilecektir.

       

         KURS TALEP ONAY FORMU İNDİR

 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.