ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kıyafet Yardımı
![Kıyafet Yardımı](/www/images/mansetresim.png)
Okullarımızda maddi yönden sıkıntı çeken öğrencileri kışlık kıyafet yardımı yapılmak üzere bir çalışma hazırlanmıştır. Okulumuzda maddi durumu iyi olmayan öğrencilerimizin tespit edilerek ekteki forma işlenmesi ve sanliurfa.eyyubiye@sydv.org.tr adresine mail olarak gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca listenin imzalı ve onaylı bir örneğinin Eyyubiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına(ŞUTİM yanı) gönderilmesi gerekmektedir.