Karayolları Trafik Güvenliği Haftası´ ile ilgili Slogan ve Şiir Yarışmasında Karaali Haşim Açanal Ortaokulundan Başarı
![Karayolları Trafik Güvenliği Haftası´ ile ilgili Slogan ve Şiir Yarışmasında Karaali Haşim Açanal Ortaokulundan Başarı](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_11100908_5.jpg)
İl Emniyet Müdürlüğünün ‘Karayolları Trafik Güvenliği Haftası ‘ etkinlikleri kapsamında merkez ilçelerde ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen şiir, resim ve slogan yarışmalarında okulumuz Karaali Haşim Açanal Ortaokulu 6/A sınıfı öğrencilerinden Aysun KARAASLAN ‘Trafikse Ulaşım ‘ adlı şiiriyle, şiir dalında il 2.liği, 6/A sınıfı öğrencilerinden Münevver İNAN ‘ Trafiğin Önemi Her Şeye Değer Dikkat ’ sloganıyla slogan dalında il 3.lüğü kazandılar.Okulumuzu ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.