ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karacadağ Kalkınma Ajansı 2018 Mali Destek Programları Sonuçlandı.

Karacadağ Kalkınma Ajansı 2018 Mali Destek Programları Sonuçlandı.

KARACADAĞ KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİNDEN DUYURU

 

Ajansımız tarafından 29 Aralık 2017 tarihinde ilan edilen ve başvuruları 26 Mart 2018 tarihinde sona eren KOBİ, Yazılım ve Tasarım Mali Destek Programı; Turizm Rotaları ve Akıllı Kentler Mali Destek Programı; Okul Öncesi Eğitim Standartlarının Artırılması Mali Destek Programı ve Sanayi Altyapısı Mali Destek Programına sunulan projelerin değerlendirme süreci tamamlanmıştır.

 

AJANSIMIZLA SÖZLEŞME İMZALAYACAK BAŞVURU SAHİPLERİNİN DİKKATİNE!

Mali destek almaya hak kazanan başvuru sahiplerinin herhangi bir yazılı tebligat beklemeksizin09/08/2018 (Perşembe) tarihi, saat 18.00’e kadar aşağıda Sözleşme Öncesi Bilgi Notları bölümünde yer alan belgeleri matbu olarak Ajansımıza teslim etmeleri gerekmektedir.

Sözleşme davetleri, aşağıda yer alan belgelerin Ajansımıza sunulmasını müteakip gönderilecektir. Matbu belgelerin gerçeğe aykırı veya Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi’nde (KAYS) yer alan bilgi ve belgelerden farklı olması ya da belgelerin belirtilen son teslim tarihine kadar sunulmaması durumlarında başvuru sahibi sözleşme imzalama hakkını kaybedecektir.

Sözleşme imzalamaya gelmeden önce aşağıda linki verilen bilgi notunun incelenmesi ve ekinde belirtilen evrakların yukarıda belirtilen süre içerisinde Ajansımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Sözleşme Öncesi Bilgi Notları ve Mali Kimlik Formu İçin:

Turizm Rotaları ve Akıllı Kentler Mali Destek Programı için tıklayınız.

Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı için tıklayınız.

KOBİ, Yazılım ve Tasarım Mali Destek Programı için tıklayınız.

Okul Öncesi Eğitim Standartlarının Artırılması Mali Destek Programı için tıklayınız.

Mali Kimlik Formu için tıklayınız.

 

2018 Yılı Mali Destek Programları Kapsamında Destek Almaya Hak Kazanan Projeler:


d) 2018 Yılı Okul Öncesi Eğitim Standartlarının Artırılması Mali Destek Programı

TRC2 Bölgesinde Okul Öncesi Eğitim alanında okullaşma oranını arttırmak ve olumsuz çevresel koşullarda yaşayan dezavantajlı bölgelerdeki çocukların diğer çocuklara göre eksik yöndeki eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çıkılan 2018 Yılı Okul Öncesi Eğitim Standartlarının Artırılması Mali Destek Programı kapsamında Ajansımıza toplamda 211 proje teklifi sunulmuştur. Değerlendirme sonuçları aşağıda belirtilmiştir.

 

Asil Proje Teklifleri Listesi için tıklayınız

Yedek Proje Teklifleri Listesi için tıklayınız

Elenen Proje Teklifleri Listesi için tıklayınız

 

Proje hazırlayarak Ajansımıza başvuruda bulunanlara teşekkür eder; projelerin Bölgemiz ve Ülkemiz için hayırlı olmasını dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


KARACADAĞ KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.