ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaplan İlkokulu/Ortaokulunun Mutlu Günü

Kaplan İlkokulu/Ortaokulunun Mutlu Günü

Türk Motor Merkezi (TEC)’nin “Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında düzenlediği “Bir Dilek Tut” kampanyası kapsamında, İlçemiz Kaplan İlk/Ortaokulu öğrencilerinin tuttukları dilekler gerçeğe dönüştü. Anasınıfından 8. Sınıfa kadar olan 277 öğrencinin her birinin hayali, isteği, talebi bu proje ile birlikte gerçekleşmiştir.

Proje başlangıcında okula mini kartlar gönderilerek öğrencilerin giyecek-kırtasiye ve oyuncak başlıkları altında istekleri alınmıştır.  Kartlar yerine ulaştıktan sonra özverili bir çalışmayla bu kurum bünyesinde çalışan her bir hayırsever, bir kartı eline alıp  o öğrenciyi sahiplenip  bütün ihtiyaçlarını karşılamıştır. Öğretmenlerimizce de paketlerin öğrencilerimize dağıtımı yapılmıştır.

 

Bu mükemmel organizasyonda her öğrencimizin hayali gerçekleştirilmiş olup mutlulukları bizleri de çok mutlu etmiştir.  Organizasyonda yer alan her bir hayırseverimize ve öğretmenimize teşekkür ediyoruz.

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.