ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklâl Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Âkif ERSOY´u Anma Günü Deneme Yazma Yarışması
İstiklâl Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Âkif ERSOY´u Anma Günü Deneme Yazma Yarışması ilçemizde Eyyübiye Anadolu İmam Hatip Lisesi´nden Bakır BULUT´a ait eser 1. olmuştur. Yarışma değerlendirilmek üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü´ne teslim edilmiştir. Öğrencimizi, Öğretmen ve Okul Yöneticimizi tebrik ediyoruz![İstiklâl Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Âkif ERSOY´u Anma Günü Deneme Yazma Yarışması](/www/images/mansetresim.png)