ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İSRAF" KONULU KOMPOZİSYON VE KISA FİLM YARIŞMA SONUÇLARI

İSRAF ETMEDİLER; SABIRLA ZAFERİ KAZANDILAR. Dereceye giren okullarımız ve öğrencilerimize ödül töreni düzenlecek olup daha sonradan ödül töreni duyurusu yapılacaktır.


Eyyübiye Kaymakamı Sayın Adem ÜNAL'ın talimatıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve İlçe Müftülüğümüz arasında imzalanan eğitimde işbirliği protokolü meyvelerini vermeye başladı. Protokol kapsamında öğrencilerde sabır ve israf konusunda farkındalık oluşturarak toplumsal duyarlılığın arttırılması hedeflenmiştir. Farkındaysan sorumlusun düşüncesinden hareketle Müdürlüğümüzce "İsraf" ve "Sabır" konusuna dikkat çekmek amacıyla ortaokullar arası kompozisyon, liseler arası kısa film yarışması düzenlenmiştir.  Öğrencilerde sabır ve israf konusunda farkındalık oluşturarak toplumsal duyarlılığımızın arttırılması hedeflenmiştir.

Öğrenciler söz konusu yarışma için tüm gayretleriyle çalışmış, sosyal sorumluluk çalışmaları yapmış ve örnek davranışlar sergileyerek "İsraf" konulu kompozisyon ve kısa film yarışmasında emeklerini ortaya koymuşlardır.

 

Kısa Film kategorisinde dereceye giren liselerimiz

1.      -Eyyübiye Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.      -Eyyübiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.      -Direkli Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Kompozisyon kategorisinde dereceye giren ortaokullarımız

1.     - Cumhuriyet Ortaokulu 8-A Sınıf öğrencisi Abdulkadir KURT

2.      -Şehit Kasım Aksoy Ortaokulu 5-B Sınıf öğrencisi Hasan DEMİR

3.      -Eyyübiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 7-A Sınıf öğrencisi Semanur ERSÜ

 

Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin bu duyarlı çalışmadaki başarılarını kutlar, imza atacakları nice güzel çalışmada öğretmelerimize ve öğrencilerimize başarılar dileriz. 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.