ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı
![İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_04084453_2.jpg)
6331 İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu doğrultusunda Müdürlüğümüz bünyesindeki personellere ‘’Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’’ verilmeye başlanmıştır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen ve İSGB Yöneticisi / İş Güvenliği Uzmanı Mehmet BAZ tarafından 12 saatlik programda uygulanan eğitimler ilk olarak İşkur Personelleri ve Daimi İşçilere verilmektedir.