ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Kıymetli Öğretmenler, Sevgili Çocuklar ve Saygıdeğer Veliler,

 

Yeni bir eğitim-öğretim yılı başlıyor. Bugün tüm okullarımızda öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle birlikte, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının ilk ders gününün heyecanını ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.

 

 

            Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Kıymetli Meslektaşlarım,

 

Eğitim, çağa uygun olarak sürekli değişen, gelişen fedakârlık ve özveri isteyen bir süreçtir. Yaptığınız çalışmaların sonucunu bazen aynı anda bazen de yıllar sonra görebilirsiniz.  Onun için hem sabırlı hem de sistematik bir şekilde çalışmalıyız. Hiçbir başarı tesadüfi değildir. Öğrencilerimize hayatın kapılarını açacak olan anahtarlar ve bu hayatta rehberlik edecek olan sizlersiniz. Sizlere olan güvenimiz tamdır.

 

Saygıdeğer Velilerimiz,

Çocuklarınızı kendi çocuğumuzmuş gibi gördüğümüzü ve sizin de Millî Eğitim ailemizin aslî bir parçası olduğunuzu unutmayınız. Emanetiniz olan çocuklarınıza her anlamda sahip çıkacağımızı her zaman biliniz. Bin bir fedakârlıkla büyüttüğünüz çocuklarınızı birlikte çalışarak, birbirimize güvenerek en iyi ve güzel şekilde yetiştirebiliriz.

 

Sevgili Öğrencilerim,

Sizler için çağın gerektirdiği akademik bilgilerin yanı sıra, milli manevi değerlerle donatılmış, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda yetişmiş, vatanını ve milletini seven, geçmişini bilerek ve sahip çıkarak, geleceğe dair ideal hedefleri olan ve bu hedefler uğrunda mücadele eden bir nesil yetiştirmek hepimizin ortak hedefidir.  Sizler ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacaksınız. Sizden tek beklentimiz hem kendinize hem ailenize hem de ülkenize karşı sorumlu birer birey olarak yetişmenizdir.

        

Siz değerli öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve eğitimin tüm paydaşlarıyla birlikte omuz omuza vererek eğitimde hedeflediğimiz ve inandığımız noktaya ulaşmayı diliyorum. 

Bu düşüncelerle 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

 

 

Ahmet DEMİR

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.