ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Tatil Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Tatil Mesajı

    Değerli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Veliler ve Sevgili Öğrenciler

  Çok yoğun ve hareketli geçirdiğimiz 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini bugün tamamlamış bulunmaktayız. Bugün öğrencilerimiz heyecanla karnelerini aldılar. Şunu biliyoruz ki karne notları elbette önemlidir, ancak bu notlar derslerde verilen kazanımların öğrenciler tarafından ne derecede kavrandığının ölçülmesinden ibarettir. Bu nedenle öğrencilerimizi karne notlarından çok kişilikleriyle, hal ve hareketleriyle, davranışlarıyla değerlendirmemiz daha sağlıklı olacaktır. Şunu da biliyoruz ki karnedeki notlar sadece öğrencilerimizin değil biz eğitimciler ve velilerimizin de ortak notudur.

  Verilecek iki haftalık tatilde öğrenci ve öğretmenlerimizin dinlenmelerine, dinlenirken de tamamladığımız dönemin değerlendirilmesinin yapılarak aynı zamanda kişisel gelişim faaliyetlerine de  zaman ayırmalarını öneriyorum. Bu kapsamda kitap okumanın ve aile ile birlikte kaliteli zaman geçirmenin önemini ayrıca belirtmek istiyorum.

  Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize, onları yetiştirmek için üstün gayret ve özveride bulunan öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve kıymetli velilerimize sağlık, mutluk ve başarılar diliyorum.

İyi Tatiller!!

 

 Ahmet DEMİR

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.