ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. AHMET DEMİR'İN REGAİB KANDİLİ MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir, Regaib Kandili ve Üç Ayların başlangıcıyla bir mesaj yayınladı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. AHMET DEMİR'İN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Regaib Kandili'nin ve Üç Ayların başlangıcının ilimize, ülkemize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini dileyen ilçe Müdürümüz: "Üç Aylar'a bir kez daha kavuşmanın derin huzurunu yaşıyoruz. Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol Üç Aylar'ın başlangıcı olan Regaip Kandili'nin ülkemize, milletimize, tüm İslam âlemine bolluk, bereket, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum.    Bolluk ve rahmet kapılarının açık olduğu Regaip Kandili tüm İslam âlemi için eşsiz bir fırsattır. Af kapılarının sonuna kadar açıldığı bu mübarek gecede küslükleri sonlandırmalı, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularımızı ve akrabalık bağlarımızı güçlendirmeliyiz.   

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Regaip Kandili´ni kutluyor ve bu kutlu gecenin ülkemizin ve İslam aleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, insanlığın hidayetine, barışına ve huzuruna, bütün müminlerin tövbelerinin ve dualarının kabul edilerek arınmalarına ve affedilmelerine vesile olmasını Yüce Allah´tan niyaz ediyorum.´´ dedi.        

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.