ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET DEMİR'İN YIL SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN  AHMET DEMİR'İN YIL SONU MESAJI

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ahmet Demir, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılının tamamlanması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Sevgili öğrencilerimiz, uzun soluklu bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldik. Öğretmenlerimiz mesafe uzakta olsa başta EBA, EBA-TRT olmak üzere çeşitli araçlarla siz öğrencilerimize ulaşmaya çalıştılar. Sizlerin de çalışmalarını yakinen takip ettik. Öğrendiğiniz bilgilerin üstüne tatilde yeni bilgi ve beceriler ekleyerek öğrenme yolculuğunuzu geliştirmenizi tavsiye ediyor, hepinize iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli velilerimiz, uzaktan eğitim sürecinde bizlerin en büyük destekçisi oldunuz. Çocuklarımızın uzaktan eğitime kazandırılmalarında bizlere destek olan değerli velilerimize teşekkürlerimi sunuyor, 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde aynı sabır ve kararlılıkla desteklerinizi bekliyorum.  

 

Kıymetli meslektaşlarım, sizler de içinde bulunduğumuz şartlarda en iyisini yaptınız. Bu konuda sizlere öğrencilerimiz adına teşekkür ederim. Tatilinizin aileniz ile birlikte sağlık ve huzur içinde geçmesini dilerim.

 

Bakanlığımızın talimatıyla Türkiye genelinde uygulanan Temmuz-Ağustos 2021 dönemine denk gelen "Telafide Ben De Varım" programı ile yaz döneminde de hem eğitim faaliyetleri hem de etkinliklerle öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle ve velilerimizle beraber olmaya devam ediyoruz. 5 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında Akademik, Sosyal-Duygusal, Fiziksel Gelişim ve Özel Eğitim Alanı olmak üzere dört ana tema alanında uygulanacak olan 'Telafide Ben de Varım' programı tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin hizmetinde olacak olup, herkesin ihtiyaç duyduğu alana uygun bir faaliyete katılmasını temenni ediyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle, her zaman çocuğunun yanında olan, ona sevgisiyle, ilgisiyle destek olan değerli velilerimize, her koşulda öğrencilerine ulaşmaya çaba sarf eden kıymetli öğretmenlerimize, idarecilerimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma bu yılki gayretleri için özellikle teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum. Sağlıklı günlerde ve yüz yüze eğitimde buluşabilme ümidiyle esen kalınız... 

 

                                                                                                                                                                Ahmet Demir

                                                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.