ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET DEMİR'İN '10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ' MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET DEMİR'İN '10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ' MESAJI

Büyük bir fedakârlık içerisinde, gerektiğinde çok zor şartlar altında görevlerini yerine getiren gazetecilerimiz, birey ve toplumların ihtiyaç duyulan haberlere tarafsız ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayan; böylelikle toplumların aydınlanmasında ve demokratik olgunluğa erişmelerinde büyük katkıları olan önemli bir mesleği icra etmektedirler.

Teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmekte olduğu, yazılı ve görsel basın yayın organlarının yanı sıra, internet haberciliği ve sosyal medya olarak ifade edilen anlık haberleşme ve paylaşım platformlarının da çok geniş bir alanda etkin olduğu günümüz dünyasında, mesleğini hakkıyla yerine getiren gazetecilerimize her zamankinden fazla sorumluluklar düşmektedir.

Milli birlik ve bütünlüğümüze kasteden yalan ve yanlış yönlendirmelere hayat hakkı tanımayacak olan, yine milletimizin temel değer ve hassasiyetlerine sahip çıkarak doğru haberleri doğru zamanlarda toplumla paylaşmayı ilke edinmiş gazetecilerimiz olacaktır.  

Toplumsal vicdanın dili olarak kamuoyunun fikirlerini yöneticilere, yöneticilerin söylem ve eylemlerini de kamuoyuna aktarmak suretiyle bir köprü vazifesi de gören gazetecilerimizin önemli bir kamu hizmetini yerine getirdikleri de açıktır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Şanlıurfa'daki basın mensuplarımız başta olmak üzere, tüm gazetecilerimizin '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                                        Ahmet DEMİR

                                                                                                                                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.