ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet DEMİR, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet DEMİR, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Aziz milletimiz tarihi boyunca nice savaş, yıkım ve işgale maruz kalmış olmasına rağmen esaret zincirini hiçbir zaman kabul etmemiş, tarihin en şanlı direniş ve diriliş destanlarını yazarak bağımsızlık meşalesini nesilden nesile en güçlü şekilde aktarmıştır. 15 Temmuz gecesi ve sabahında da hür ve bağımsız yaşama iradesini bir kez daha bütün dünyaya gösteren aziz milletimiz, kahraman güvenlik güçlerimiz ile birlikte hainleri yenilgiye uğratmıştır.

Milli birlik ve beraberliğimizin en güzel izahı olan 15 Temmuz ruhunu yaşamak, yaşatmak ve milletimizin demokrasiye olan inancı ve bağlılığını gelecek nesillere aktarmak biz eğitimciler başta olmak üzere, milletimizin her bir ferdinin en büyük sorumluluklarından biridir.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün birlik ve beraberliğimize, demokrasimize güç katmasını diliyor; bu vesileyle aziz şehitlerimizi bir kere daha rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

 

 

Ahmet DEMİR       

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.