ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET DEMİR'İN YENİ YIL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET DEMİR'İN YENİ YIL MESAJI

Değerli velilerimiz, kıymetli öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz;

2020 yılına bizler de yeni umutlarla girdik. Mart ayı ile beraber tüm dünyayı etkisi altına alan salgın bizleri de etkiledi. İçinde bulunduğumuz durumun uyandırdığı derin endişeler, bizlere umudumuzu kaybetmeden yeni başarı hikâyeleri yazabilmek için ilham verdi. Temel amacımız; çağın ve geleceğin becerileriyle donatılmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı, nitelikli ve ahlaklı bireyler yetiştirmekti. Bu süreçte okullarından ayrı kalan öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi hayatın içerisinde tutmak, onların başarılarına başarı katmak, onları desteklemek adına bütün gayretimiz ile çalıştık. Salgın, bizleri hedeflerimizden vazgeçiremedi. Bizler, eğitimde bir başarı hikâyesi oluşacaksa; bu hikâyenin aklı ve kalbi birleştiren satırları olacağına ve bütün Eyyübiye'nin hikâyeyi birlikte yazacağına inandık.

Bizler çalışmalarımızı zorlu salgın sürecine rağmen siz değerli öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz için yaptık. Yeni yılda da tüm çalışmalarımıza, eksiksiz ve ileriye doğru bir adım daha atarak devam edeceğiz. Başarıya giden yolda kural her zaman ileriye bakmaktır ve bizler öğrencilerimiz için birlikte başaracağız. Gelecek, hayallerinin güzelliğine inananlara aittir. Hayallerimize başarı ile kanat vererek hedeflerimize birlikte ulaşacağız. İnancımıza, kararlılığımıza ve çalışkanlığımıza her zaman güveneceğiz. 

Yeni yılda bütün umutlarıyla, sevinçleriyle, masumiyetleriyle geçmişten geleceğe bir bağ, bir filiz olmalarından dolayı bizlerin ortak noktası öğrencilerimizdir. Velilerimizin bu filizi büyütürken desteklenmesi, öğrencilerimizin yeşermelerine imkân sağlayacaktır.

  Dünden öğrenerek; bugünü başarı ve mutlulukla yaşayarak yarın için umut edip; hep birlikte inanarak yeni yıla sağlıkla ve huzurla girmenizi temenni ederim.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ahmet DEMİR

                                                                                                                                                                                                                                                       Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.