ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL YAPICIER MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İSMAİL YAPICIER  MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir'i makamında ziyaret ederek ilçemizin eğitim faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

Covid-19 Salgını sürecinde uzaktan eğitim ve salgın sonrası öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitimlerine devam edebilmeleri için Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan çalışmaların ağırlıklı olarak konuşulduğu ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Şanlıurfa'nın en büyük ilçelerinden olan Eyyübiye'nin eğitim adına yaptığı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze yapmış oldukları ziyaretin, sorunlarımız ve çalışmalarımızla yakından ilgilenmelerinin kendilerini motive ettiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir, "Salgın sürecinde ve yüz yüze eğitime geçiş döneminde de ilçemizde tüm çalışma arkadaşlarımızla çocuklarımızın, öğrencilerimizin en sağlıklı şekilde eğitim alabilmeleri için tüm gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.'' dedi.

02-02-202102-02-2021

 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.