ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALK OYUNLARI DALINDA İL 2.LİĞİ
İlçemiz okullarından Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu Halk Oyunları Ekibi Yıldızlar dalında Şanlıurfa 2.si oldu![HALK OYUNLARI DALINDA İL 2.LİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2019_03/21132449_IMG-20190308-WA0006.jpg)
İlçemiz okullarından Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu Halk Oyunları Ekibi Yıldızlar dalında Şanlıurfa 2.si oldu ve İlimizi temsilen 9-10 Mart 2019 tarihlerinde Gaziantep’te yapılan Bölge turnuvasına katılarak 19 ekip arasından 5. oldu. Öğrencilerimizi ve emeği geçen kıymetli öğretmenlerimizi tebrik ederiz.