ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH PROJESİ UYGULANAN OKULLARIMIZDA GÖREVLİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

FATİH PROJESİ UYGULANAN OKULLARIMIZDA GÖREVLİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hasan Acaboğa, İlçemizde Fatih Projesi uygulanan okullarımızda görevli Bilişim Teknolojileri öğretmenleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar ile bilgi aldı.

Atatürk Ortaokulu konferans salonunda Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin ilçemizde öğrencilerimiz tarafından bilgi ve teknolojinin bir araç olarak kullanılabilmesi için yaptıkları çalışmaları ve daha iyi'yi yakalayabilmede yapılması gerekenlerin karşılıklı görüş alışverişinde konuşulduğu toplantıda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hasan Acaboğa, öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmasında '' Teknoloji, eğitimi daha kaliteli hale getirebilmede önemli bir araçtır. Sizlere bu konuda çok iş düşmektedir. Okullarımızda Bilişim Teknolojilerinin daha yoğun kullanılması için hep birlikte çalışarak  çağın gereklerinin gerisinde kalmadan öğrencilerimizin eğitimlerini başarılarla tamamlayabilmesi en büyük arzumuzdur.''

Toplantı, dilek ve temennilerle sona erdi.

30-09-202130-09-2021

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.