ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EYYÜBİYE ÖĞRETMENLERİ VEFALARINI GÖSTERİYOR
Eyyübiye ilçesindeki 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın gönülce yanlarında olduğumuzu göstermek için gönüllü öğretmenlerimizle ihtiyaçlarını alıp kapılarına bırakıyoruz. Onların Kalplerine dokunup gönüllerini kazanma, bir gülümseme ve dua için BİZ DE BURADAYIZ diyen öğretmenlerimizi formu doldurmaya davet ediyoruz.![EYYÜBİYE ÖĞRETMENLERİ VEFALARINI GÖSTERİYOR](/meb_iys_dosyalar/2020_03/26161741_AFYY.jpg)