ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET DEMİR'İN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET DEMİR'İN  8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, sevgi, fedakârlık ve hoşgörünün sembolü olan kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Kadınlarımız, kimimizin anneleri, kimimizin eşleri, kimimizin evlatları, kimimizin kardeşleri, ablaları, teyzeleridir.    Bir ülkede kadınlar umutlu ise o ülke de umutludur. Kadınları dışlayan, ihmal  eden toplumlar, ülkeler asla ilerleyemezler. Kadınlarımız, hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alarak ailelerine ve topluma önemli katkılar sağlamaktadırlar.

Bizler, medeniyetimizin inşasının en önemli yerinde yer alan  kadınlarımızın, hayatın içinde daha fazla yer aldıklarında geleceğimizin daha güzel, daha umut dolu olacağına inanıyoruz .   

Bu vesile ile yalnızca bir gün değil, her gün değer görmeyi hak eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlar,  sevgi ve şefkatlerini bize hiç bir karşılık beklemeden veren tüm annelerimizi ve kadınlarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde aydınlık yarınlara kavuşmalarını diliyorum. 

                                                                                                                                                                                            Ahmet DEMİR                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü                                                                                                                                                                                                                                                                 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.