ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Hizmeti Alan Öğrencimiz Ayşe Ecrin Evinde Ziyaret Edildi

Evde Eğitim Hizmeti Alan Öğrencimiz Ayşe Ecrin Evinde Ziyaret Edildi

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hatice Çiftçi Dengiz, özel gereksinimleri nedeniyle evde eğitim hizmeti alan, yaşıtlarıyla aynı ortamda eğitim görme imkanı olmamasına rağmen okuma azmini kaybetmeden eğitimine devam eden ilçemiz Öğretmen İhsan Özdemir İlkokuluna kayıtlı özel öğrencimiz Ayşe Ecrin'i evinde ziyaret etti.

Öğretmen İhsan Özdemir İlkokulu Müdürü Galip Koçhan, Eyyübiye RAM Müdür Yardımcısı İbrahim Halil Başıbeyaz ve evde eğitim hizmeti veren öğretmenlerin de bulunduğu ziyarette İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hatice Çiftçi Dengiz evde eğitim dönemi ile ilgili Ayşe Ecrin ile bir süre sohbet ederek, eğitim-öğretim yılı süresince yapılan çalışmalar ile ilgili öğretmenlerinden bilgi aldı.

Özel gereksinimli öğrencilerin evlerinde dahi olsa eğitimlerine devam edebilmeleri adına verilen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren Ayşe Ecrin'in ailesi özel eğitime ihtiyaç duyan bireylere karşı duyarlı ve hassasiyet içerisinde yapılan çalışmalardan dolayı tüm eğitim çalışanlarına teşekkür ettiler.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hatice Çiftçi Dengiz ve beraberindekiler ziyaret sonunda günün anısına Ayşe Ecrin'e hediyeler verdiler.

18-06-202118-06-202118-06-2021

 

 

 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.