ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etkileşimli Tahta 3. Faz Altyapı İhalesi

Etkileşimli Tahta 3. Faz Altyapı İhalesi

                Eğitimde Fatih Projesi kapsamında 3. Faz Altyapı ihalesi için Okulların Bilgi Sisteminden Altyapı ihtiyacı bilgilerinin güncellemesi istenmişti. Ancak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan inceleme sonucu birçok okulumuzun bilgilerini güncellemediği tespit edilmiştir. Bilgi güncellemesi yapmayan okullar Altyapı kapsamına alınmayacak olup tüm sorumluluk okul idarelerine ait olacaktır.

                Bilgi girişi cbs.eba.gov.tr adresinden yapılacak olup, "Okul Bilgileri" ve "İletişim Bilgileri" alanlarının (kırmızı alanlar) mutlaka doldurulması gerekmektedir. Herhangi bir bilginin eksik girilmesi veya bilgi girişi yapılmaması halinde okulun donanım ihtiyacı hesaplanamayacağından projeye dahil edilmeyecektir. Bilgi girişinin 16.10.2015 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

            Daha önceden giriş yapmış ve şifrelerini unutan okullar kullanıcı adı kısmına kurum kodunu yazdıktan sonra "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarak kurumkodu@meb.k12.tr adreslerine gelen yönergeleri takip ederek şifrelerini sıfırlayabilirler.

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.