EKİM ve KASIM AYI ( DÖGEP) ÇALIŞMALARI UZAKTAN EĞİTİM YOLU İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![EKİM ve KASIM AYI ( DÖGEP) ÇALIŞMALARI UZAKTAN EĞİTİM YOLU İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_12/04121023_IMG-20201203-WA0040.jpg)
İlçemiz okullarında görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımıyla Zoom uygulaması üzerinden yapılan canlı bağlantı ile 'Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı ' ( DÖGEP ) Kasım ayı toplantısı yapıldı.
Kasım ayı DÖGEP toplantısında Covid-19 sürecinde eğitim - öğretimi etkileyen güncel sorunlar, uzaktan eğitim sürecinde meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması ve E - okul MEBBİS, EBA uygulamaları dogm.meb.gov.tr, dkab.meb.gov.tr, religiouseducation.meb.gov.tr, dinogretimi.meb.gov.tr, dinögretimiokullar.meb.gov.tr gibi web sitelerinin incelenmesi konuları ile ilgili bilgi verildi.