ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Camiasının Acı Kaybı
![Eğitim Camiasının Acı Kaybı](/meb_iys_dosyalar/2017_01/k_05132001_aea.jpg)
Daha önca İlçemiz Kaplan İlkokulu´nda da görev yapan Harran Akkuş Ortaokulu Müdürü Ramazan KOCAOĞLU 31/12/2016 Cumartesi günü Okul Tadilatı sırasında geçirdiği kaza sonucu 04/01/2017 Çarşamba günü hayatını kaybetmiştir. Çok Değerli Öğretmenimize Allah´tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabrı cemil diliyoruz.
Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Ailesi