ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DYK Yaz Kursları Öğrenci Başvuruları Başlamıştır
![DYK Yaz Kursları Öğrenci Başvuruları Başlamıştır](/www/images/mansetresim.png)
İlçemizde 17 Kurs Merkezimizde açılması planlanan DYK Yaz Kursları için Öğrenci başvuruları 19-25 Haziran 2017 tarihleri arası https://e-kurs.eba.gov.tr/ adresinden Öğrenci/Mezun Öğrenciler için Eba Girişi bölümünden kurs tercihi yapılabilmektedir.. Mezun Öğrencilerimiz için Eyyübiye Halk Eğitim Merkezi´nde kurslarımız bulunmaktadır.
Bilgilerinize..
Ölçme Değerlendirme ve Sınavlar Birimi