ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doç. Dr. Ömer Miraç YAMAN’dan ‘’APAÇİ GENÇLİK’’ Konulu Konferans

Doç. Dr. Ömer Miraç YAMAN’dan  ‘’APAÇİ GENÇLİK’’ Konulu Konferans

    Rehberlik ve Araştırma Merkezimizin organizasyonu kapsamında Doç. Dr. Ömer Miraç YAMAN tarafından Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda öğretmenlere yönelik ‘’Apaçi Gençlik ve Madde Bağımlılığı‘’ konulu konferans verildi.

   Konferansa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DEMİR, Şube Müdürleri Osman ARPAG, Hamza ÇELENK ve Öğretmenlerimiz katıldılar. Konferansta bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ konuşmasında ortak değerlerimizi paylaşma ve ortak gelecek inşa etmek adına duygu ve düşüncelerimizi birbirimizle paylaşmamız gerektiğini bu vesile ile bu tür konferansların hayırlara vesile olmasını,  Apaçi Gençlik konulu konferansın gençlerimize yeni kapılar açmasını temenni ederek emeği geçen herkese teşekkür etti.

   Konferansta madde bağımlılarının yaşamlarına girerek onların duygu ve düşüncelerine bire bir tanık olarak yaşadıklarını ve bu gençlerimiz için yapılması gerekenleri, öğretmenlerin öğrenciler üzerindeki etkinliklerini kullanmaları için yapmaları gerekenleri anlatarak tavsiyelerde bulunan Doç. Dr. Ömer Miraç YAMAN verdiği konferansla dinleyenler tarafından beğeniyle karşılandı.

 

Organizasyonları için Rehberlik ve Araştırma Merkezi yönetici ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.

 

Konferanstan Kareler


05-01-201705-01-201705-01-201705-01-2017


Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.