ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKULLARIMIZIN YÖNETİCİLERİ 2019 YILI MART AYI YÖGEP KAPSAMINDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER
![DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKULLARIMIZIN YÖNETİCİLERİ 2019 YILI MART AYI YÖGEP KAPSAMINDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER](/meb_iys_dosyalar/2019_04/10161513_WhatsApp_Image_2019-04-10_at_15.51.46.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlıokullarımızın yöneticileri 2019 yılı Mart ayı YÖGEP kapsamında, yıllarca öğrenci yetiştirmiş olup eğitime adanmış bir hayat yaşayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet DEMİR´ i ziyaret ederek kendisinin görüş ve önerilerinden, bilgi, birikim ve tecrübelerinden yararlanılmıştır.