ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları Başlamıştır

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları Başlamıştır

Öğretmen Başvuruları

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları 26 Aralık 2015 - 02 Ocak  2016 tarihleri arasında alınacaktır.

1- Kurslarda  görev  almak  isteyen  kadrolu  öğretmenler,  Mebbis  şifreleri  ile  e-kurs modülünden görev almak istedikleri kurs tercihini yaparak başvuruda bulunurlar.

2- Öğretmenler, ilçe içinde görev almak istedikleri kurs merkezlerinden üç tercihte veya tüm ilçede herhangi bir okulda görev alma isteğinde bulunabilirler.

3- Derslere öğretmen atamaları, kurs merkezi müdürlüğü tarafından öğrenci tercihleri ve ihtiyaçlar de göz önünde bulundurularak yapılır.

4- Ücretli öğretmenler, e-kurs üzerinden sisteme ilk girişte oluşturabilecekleri şifreler ile başvuru yaparak, ilgili evrakları komisyonlara ulaştırırlar.

    (İstenen evraklar: Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, elektronik başvuru formu, kpss puanı gösterir belge,diplama aslı fotokopisi, varsa formasyon aslı ve fotokopisi)

5- Ücretli   öğretmenlerin   hangi   kursta   görev   alacakları   kurs   merkezlerinin   talebi doğrultusunda komisyonlar tarafından belirlenir.

6- Tercih  ettiği  halde  hiçbir  kursta  görev  alamayan  öğretmenler,  ilçe  komisyonları tarafından ihtiyaç duyulan kurs merkezlerinde değerlendirilirler.

7- Başvurular,  http://odsgm.meb.gov.tr veya http://e-kurs.eba.gov.tr/ internet adresinden e-kurs modülü üzerinden gerçekleştireceklerdir.Başvru için aşağıdaki resme de tıklayabilirsiniz.


27-12-2015

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.