ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Destekleme ve Yetiştirme İlçe Komisyonu
![Destekleme ve Yetiştirme İlçe Komisyonu](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_16192154_enyeni.jpg)
Destekleme ve Yetiştirme İlçe Komisyonumuz 15/02/2016 Pazartesi günü Şubat ayı toplantısını gerçekleştirdi. DYK Kurs Merkezlerimizin evraklarının incelemesi ve çalışmalarda verimliliği arttırılmasına yönelik önerilerde bulunan çok değerli komisyon üyelerimize İlçemiz olarak teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.