ŞANLIURFA EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çalışanlara resmi yazışma kuralları anlatıldı

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına, elektronik ortamda yapılan resmi yazışmalara ilişkin kuralları aktarmak;  bilgi, belge veya doküman alışverişinin hızlı ve güvenli bir biçimde yürütülmesini sağlamak amacıyla eğitim verildi. 
Çalışanlara resmi yazışma kuralları anlatıldı

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline “Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Usul ve Esaslar” anlatıldı. Elektronik ortamda yapılan resmi yazışmalara ilişkin kuralları aktarmak;  bilgi, belge veya doküman alışverişinin hızlı ve güvenli bir biçimde yürütülmesini sağlamak amacıyla verilen eğitimde tüm çalışanlar detaylı bir sunu hazırlanarak bilgilendirildi. 04-01-201904-01-201904-01-2019

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mebbis Yöneticisi Taner Uyan ve Özel Büro/Ar-Ge Birimi´nden Mikail Demirhan tarafından verilen interaktif eğitimde, yazışmaların nasıl yapılması gerektiği örnekler üzerinden detaylı şekilde anlatıldı. Resmi yazışma kurallarından, DYS kullanımı, yönetmelik ve birim kodlarına, yazı aralıklarından yazı içeriği ve süreli yazışmalara kadar birçok konuda bilginin verildiği eğitimde, resmi yazışmaların müdürlüğün kimliğini yansıttığı ve bu konuda tüm personelin özenli olması gerektiğini vurguladı.

 

Yusuf paşa Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No15 /Eyyübiye - 0414 312 89 80 0414 312 57 04 0 414 314 56 93

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.