24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinliği
![24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2017_01/09170009_AdsYz.jpg)
İlçemiz Halilurrahman Ortaokulu Müdür Yardımcısı Taner UYAN 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinliği Çerçevesinde Ankara´da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Başbakanlıkta yapılan Kutlama Programlarına katıldı. 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinliği Çerçevesinde Ankara´da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Başbakanlıkta yapılan Öğretmenler Günü Etkinliklerine Şanlıurfa ilini temsilen başarılı çalışmalarıyla ön plana çıkarak seçilen ve İlimizi, İlçemizi ve Halilurrahman Ortaokulunu başarılı bir şekilde temsil eden Taner UYAN´ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eder, yaşattığı gurur dolayısıyla teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
Programdan Kareler