ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. Dönem Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı
![2. Dönem Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_03/04120510_IMG-20210303-WA0009.jpg)
Müdürlüğümüz 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönem Müdürler Kurulu toplantısı ilçe milli eğitim müdür vekili Osman ARPAG'ın başkanlığında şube müdürlerimiz ve okul/kurum müdürlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.
Eğitim öğretim yılının birinci dönem değerlendirilmesi, uzaktan eğitim süreci, ikinci dönem eğitim öğretim faaliyetleri ve yüzyüze eğitim hazırlıkları ve diğer gündem maddeleri ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.