ŞANLIURFA
EYYÜBİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. DÖNEM MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI
![2. DÖNEM MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_02/05140756_photo_2020-02-05_13-48-19.jpg)
2. Dönem Başı Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DEMİR' in başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Şevki DENGİZ, Mahmut FIRAT ve okul/kurum müdürlerinin katılımları ile gerçekleştirilmiştir. Toplantıda 1. Dönemde yapılan çalışmalar değerlendirilmiş, 2. Dönem yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur.